ChCeŠ BýT mOe aFfs<3?*CliCk*

ZdE PištE ProSím ReKLamYChAtÍk- aneb rekord v komentech :) Každý 50. bude mít reklamu na mím blogu

Listopad 2009

*** 29.listopadu ***

29. listopadu 2009 v 20:16 | La!Dy An*G*elinQa
Takže jako vždy jsem se ráno probudila.No jako nevím jestli to bylo ráno,ale bylo to kolem 11 hodiny. Takže skoro na oběd.Jako dala jsem si snídani a šla vyvenčít psíka.Asi po hodce a půl mi volala kamoška jestli nepůjdeme nachvíli ven.Tak jsme chodili všude možně.Kecali jsme o všem možným.No a jako v polovině došli témata :D.Tak co ted že jo? Šly jsme na jedno hřiště.Tam byl takovej provaz na ktereým se šplhá.A jako my dvě se tam vrhnem a málem se tam doboucháme. Nakonec vyhrála jako ona =/.Jenže pak musela dom tak jsem šla i já.No potom jsem šla chvilku na blog a něco jsem tu dělala,nějaký blbosti.Potom jsem šla do sauny na hodku.Celá vypařená do ledovýho bazénu jako,málem ho celej vypustím =D.Nakonec jsem to přežila a dívala jsem se na onlajny.cz na hokej =D .. Fandím Hc Kometa Brno .. no jakože bydlím v Brně =) Ale jestli Vám tp příjde blbý jakože Holka a Hokej .. tak klidně komentujte .. mě je to docela jedno co si o tom kdo myslím. Mě se to líbí =)

Tak PaPiQ .. Vaše La!Dy An*G*elinQa

*AbOoUt* +MeEe+

29. listopadu 2009 v 19:21 | La!Dy .. An*G*elinQa |  OsTaTnÍ BlBůStkY =o*
Trošku mě tak napadlo,že bych sem dala nějakej malej řetězák aby jste mě trošku poznali =)


Zvíře?
Ano

Jaké máš doma zvíře?
Psa,měla jsem i potkánka,jenže ten mi umřel
zrovna teď o prázdnínách a dožil se 3,5 roku =)

Jak se jmenuje pes a jmenoval potkánek?
Pes se jmenuje Bella(je to fena) a
potkánek se jmenoval Lara(holka xD)

Barva?
Modrá

Nej celebrita?
Avril Lavinge

Jaro,léto,podzim,zima?
Léto a zima(vybrat si nedokážu =D)

Datum narození ..
9.února 1998 =)

Nejoblíbenější ScEnE QueEn?
Těžko říct,ale řeknu .. Brookelle Bones

Ráno,odpoledne,večer,noc ...
odpoledne

Končíme okik?
Okey .. =)


×KiKi×$Kanibal$

29. listopadu 2009 v 16:14 | La!Dy ... An*G*elinQa |  KiKi Kannibal


Kiki Kannibal .. Je Internet ScEnE GiRl,ale také modelka.
Je jí 16 let.Narodila se 2.2.1993 v Chicago(USA).Je ve znamení Vodnáře.

Kiki Kannibal jedna z nejznámějších scene queens na internetu. Kiki Kannibal má svůj jedinečný styl, který můžete vidět na jejich fotkách. Vlastním jménem se jmenuje Kirsten Ostrenga a její nejlepší kamarádka je její sestra Dakota Rose. Nyní žije na Floridě.

+Brittany+°Kramer°

29. listopadu 2009 v 16:14 | La!Dy ... An*G*elinQa |  Brittany Kramer
Brittany Kramer .. trošku méně známa ScEnE QuEeN.Narodila se v Pensilvánii, která leží na východním pobřeží Spojených Států.Narozenina má 30.12.,skoro na silvestra.Říká,že nekouří,ale alkohol ani drogy jí nevadí.Má ráda seriál Zákon a pořádek (Law and Order) a Plastickou chirurgii s.r.o.

Proslavila se fotomodelingem, který dělala pro několik oděvních společností. Také byla přítelkyní Zakyho V ze skupiny Avenged Sevenfold. V poslední době se pohádala se svoji nejlepší kamarádkou, respektive už bývalou nejlepší kamarádkou, Lindy Fu, která se na ni naštvala kvůli tomu, že ji přebrala přítele. Jako ideálního partnera označila herce Bruna Campose z Brazílie.

*Audrey*=Kitching=

29. listopadu 2009 v 15:49 | La!Dy ... An*G*elinQa |  Audrey Kitching
Audrey Kitching .. Je modelka,stylistka a návrhářka. Narosila se 26.7.1985 v Philadelphia, Pensylvánie, USA.Je jí 24.Je ve znamení Lva.

Audrey Kitching je vlasová stylistka, vizažistka a modelka. Chodila s Brandonem z Panic! At The Disco a Travisem z From First To Last Je to jedna z nejoblíbenějších modelek a internetova celebrita na buzznetu a jako jedna z mála odepisuje fanouškům. Audrey měla spolu s modelkou Zui Suicide reality show Trashy life. Ta skončila a nyný pracuje na vlastní fashion-line, Skelanimals, spolu s další e-modelkou Hannou Beth.

*Hanna**Beth*

29. listopadu 2009 v 15:41 | La!Dy ... An*G*elinQa |  Hanna BethHanna Beth ... Je modelka a návrhářka.Narodila se 24.8.1998 v New Yorku(USA).Je jí 21 let.Narodila se ve znamení Panny.

Hanna Beth je úspěšná zahraniční modelka, která miluje tanec, cestování a chladno a ve svém životě si hodně potrpí na módě (neřadí se k žádnému stylu, ani k tzv. scene models) a dobré muzice. Mezi její přátelé patří e-známí Audrey Kitching, Ali Barone, Jeffree Star a je jednou z hlavních modelek pr Fingers Crossed.Hanna Má dva mladší bratry Marlona a Roscoe. ...

>Dakota<>Rose<

29. listopadu 2009 v 15:41 | La:_:Dy An*G*elinQa |  Dakota Rose
Dakota Rose=zkráceně Koti.Je to prostě ScEnE QueEn.
Její právé jméno zní Dakota Rose. Narodila se v Chicagu a nyní žije na Floridě.

Se svoji sestrou KiKi Kanibal má velmi populární šperky. Její oblíbené barvy jsou Elektrická modrá, růžová a žlutá. Má dva piercingy ve rtu. Její nejoblíbenější zvířata jsou kočky, lišky. Ráda nakupuje, šije a stříhá.
Šije oblečky pro své kočky. Jsou to její lásky. Je alergická na většinu levných kovů.

*Jac*+Vanek+

22. listopadu 2009 v 12:02 | La:_:Dy ... An*G*elinQa |  Jac Vanek
ac Vanek=Je hlavně modelka,ale i ScEnE QueEn.Je jí 20.Narodila se v Los Angeles,Kalifornie(USA).


Jacquelene Vanek se narodila v roce 1989. Studuje školu UCLA a je nezávislá fotografka. Nejčastěji se na fotkách objevuje s Hannou Beth nebo Audrey Kitching. Je zapřísáhlá nekuřačka. Měří 172 cm.

Má ráda sushi a je ve znamení býka. Poslouchá Sufjan Stevens, The Smashing Pumpkins, Third Eye Blind, The Used nebo Jimmy Eat World.


Barva vlasů: Obarvená blond
Barva očí: Hnědá
Ruka, kterou píše: Pravá
Místo, kde se narodila: Orange Country
Věk: 20
Film: Mechanický Pomeranč, Borat
Činnost: Focení fotek
Oblíbené jídlo: Pudink
Roční období: Zima
Zajímavost: Nekouří, ale pije..!

×Ali×°Barone°

22. listopadu 2009 v 12:02 | La:_:Dy ... An*G*elinQa |  Ali Barone
Ali Barone=Její celé jméno: Alison Danielle Barone.
Ali má dvě mladší sestry Christie a Stephani...
Přírodní barva jejích vlasů je černá, ale s tou jí moc často neuvidíte, protože si vlasy barví na blond a jahodovou barvu.
Ali má spoustu tetování a několik piercingů...
Byla čtyři roky nejlepší kamarádka s dcerou Ozzyho Osborna, Kelly. Měly spolu modní řadu Stiletto Killers.
Teď má svojí vlastní modní řadu s názvem Lipstick Prophets.


°°Brookelle°°~Bones~

22. listopadu 2009 v 11:36 | La:_:Dy ... An*G*elinQa |  Brookelle Bones
Brookelle Bones=Znáte hlavně jako ScEnE QueEns =).Je to modelka a zpěvačka.31.01.1991 se narodila v New Yorku(USA).TO znamená,že jí je 18.Je ve znamení zvěrokruhu jako Vodnář.Její otec se jmenuje Beth Meash a její matka Jully Carolin Meash.


Brandi chodila od svých 6 let na různé přehlídky se svou matkou jako VIP diváci a na jedné z přehlídek, když odcházeli, tak si Brandi všiml pán co to pořádal a měl modelingovou agenturu, tak šel za matkou Brandi a zeptal se jí jestli se zajímají o modeling, že by z malé Brandi mohla být jednou hvězda. Jully sepsala smlouvu a chodila se pravidelně dívat na Brandiiny přehlídky. V 10 letech se už fotila do
různých katalogů a časopisů s oblečením...

V 13 si začala pracovat na své image a stávala se z ní Scene. Modelingem to ale u Brandi nekončí, v 15 začala chodit do různých sborů a když měla od učitele osvědčení, začala trávat hodiny a hodiny v nahrávacím studiu v New Yorku...

Nahrála sing ,,Still Life'' k filmu ,,Code of Love'' a tím to zpěvem zkončilo, začala dál chodit po molu... V 16 letech měla anorexii a vypadalo to že se na molo už nikdy nepostaví. V nemocnici ztrávila 6 mesíců kdy už byla v pořádku. Brandi s modelingem zkončila a teď je už známá jen jako SCENE QUEEN na internetu.


~ScEnE~♣~*MaKe-Up~

21. listopadu 2009 v 19:45 | La:_:Dy ... An*G*elinQa |  Make-Up

Něco předem:

Mnoho scene girls i boys nosí piercingy,
nejčastěji ve rtu, ale klidně v obočí, nebo holky třeba malé pecky nad rtem.
Hodně oblíbené jsou také tunely (fleshe) a plugy v uchu.
Výhoda je v tom, že se dnes dělají i silikonové tunely nejrůznějších barev,
nejen ocelové stříbrné a černé, takže můžete volit různé barevné kombinace.

Teď k tomu make-upu:

Pro scene make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně scene girls dokonce používá výrazné umělé řasy. Líčení bych v podstatě přirovnala k tomu, které znáte z emo stylu, je to hodně podobné.

A tady wideo k tomu líčení =o*:*ScEnE* /ObLeČeNí/

21. listopadu 2009 v 19:34 | La:_:Dy An*G*elinQa |  Scene Oblečení
Botky:
Snad nejoblíběnějšími botkami všech scene kids jsou kotníkové conversky (ale i normální), dále pak nazouvací slip-ony a nebo baleríny. Nejlepší jsou co nejšílenější kombinace, třeba růžové podrážky, modré boty a žluté tkaničky. Dokonce jsem viděla nejen každou tkaničku jiné barvy, ale také obě boty jiné. To pak máte na nohou čtyři ruzné kombinace a ostatní se nestačí divit Ale kupovat si dvoje páry converse, to je záležitost pro lehce movitější z vás =).
Nohy(dolní část):
Rozdělím to na dvě části - ScEnE GiRlSs a ScEnE BoYsS. Scene queens nejčastěji nosí krátké sukně (látkové, jeans, je to jedno) a k nim legíny nebo barevné podkolenky. K tomu si vezmou nějaký barevný pásek s výraznou přeskou a je to. Vyjímkou nejsou ani punk pyramidové pásky a skate tříčtvrťáky, je to prostě o vkusu. Kluci těsné kalhoty, můžou být i holčičí, a nejen černou barvu Plus nezapomeňte na doplňky, třeba placky oblíbených kapel.
Od pasu nahoru:
Scene poznáš podle barevného trika s ulítlým potiskem - nejlepší jsou jména a loga kapel, anime postavičky (postavičky z japonských kreslených seriálů), dinosauři, roboti, různá komiksově laděná zvířátka atd. Trika můžou být ale klidně pruhovaná nebo puntíkovaná, opět záleží jen na tobě. A co na krk? Třeba obrovské korále nebo nějaký výrazný přívěsek - letí motýli.


*ScEnE*°°ÚčEsY°°

21. listopadu 2009 v 19:13 | La:_:Dy An*G*elinQa |  Scene Účesy

Barevné sponky Klidně jedna, dvě, nebo víc, v nejrůznějších barvách a s detaily, jako jsou postavičky z anime seriálů, nebo oblíbené růžové Hello Kitty sponky.
Spolu se sponkami, nebo klidně místo sponek, si můžete do vlasů dát nějakou veselou mašli nebo šátek.
Pro scene hair je také typická patka, ale ne jako u ema přes oči, musí být vidět váš pracně udělaný make-up.
Scene účesy poznáte také podle toho, že dole jsou naprosto narovnané pomocí žehličky, zatímco nahoře jsou lehce natupírované.
Je vcelku jedno jakou barvu účesu nosíte, viděla jsem modrou, růžovou, fialovou… Ale nejvíce oblíbené jsou určitě blond, černé a hnědé vlasy. Blondýnky mají často obarvené proužky vlasů, a vypadá to suprově.
Spousta laku, aby účes zůstal co nejdéle v podobě, které chcete.

Videa:


PrOsŤě ZkRáCeNě

21. listopadu 2009 v 18:48 | La:_:Dy An*G*elinQa |  CO To je?
JaK Už JsTe ZjIsTiLi V NaDpIsU RuBrIkY .. ChTěLa ByCh VáM VySvĚtLiT Co To VlAsTnĚ Scene je(čtěte prosím "sín").Scene se v mnohém od Emo liší:
Asi největší rozdíl je ten,že ScEnE KiDs jsou veselí a sebevědomí.Neutrápí se v depresích a milují život.Nenosí jen černé a jiné tmavé barvy.Nosí spíše barevné jako např.Tyrkysová,růžová,modrá,fialová.Expermintují se svým oblečením více než emo.Jako emo je typické se svou černou patkou,tak ScEnE určitě poznáte podle hodně výrazně barevných a nejneobvyklejších,natupírovaných vlasů.Dalším rozdílem je i jiný hudební vkus.Mnoho ze ScEnE Queens a ScEnE Kings posoluchají hardcore a punk.Vyjímkou není ani rap,natož metal.Prostě dělejte si co chcete =o).Máte vlastní výběr.Hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním!!!ScEnE chodí i na různé koncerty,ale hlavně do klubů.

To Je To HlAvNí o ScEnE KiDs =o)ÚfOoOd =o*

21. listopadu 2009 v 11:52 | AngelinQa
TeNtO BlOoOg JsEm ZaLožHiLa HlAvNě z DůVoDu
Brookelle Bones ...
MoCkY sE Mi LíBí JeJí StYl ScEeEnEeE GIrLs ... :)
ProTo tu BuDe HlAvNě o Ni :)

+HeLlLoOo+

21. listopadu 2009 v 11:46 | AngelinQa
Ahoj já jsem Nikola .. s přezdívkou AngelinQa =o)
Před /Dávnou/ Dobou jsem skončila s blogařením .. nešlo mi to .. rozcestníky,desingy
natož rubriky v boxech =o(,
ale ted jsem se rozhodla jít zpátky
(jinak adresa bývalého blogu je www.kometa98.blog.cz)..
to znamená .. udělám si new blog.. =o)


TaK VáS tU VíTáM =o*
free counters

ViSiToRs od 26.12.2009 =)

Pixelsky blogu:

xxxxxxxxxxxxxxxx

cccccccc.gif image by marrkyperla*ccccccc.gif image by marrkyperla*ccccc.gif image by marrkyperla*cccccc.gif image by marrkyperla*cccc.gif image by marrkyperla*ccc.gif image by marrkyperla*cc.gif image by marrkyperla*c.gif image by marrkyperlaxxxxxxxx
xxxxxxxx .Obrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//music8.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.